Закрита презентація благодійного проекту «Renoir Challenge Art».

6 жовтня у просторі Corpus Fine Art шукали Ренуара

Проект побудований навколо автентичної акварелі «Maisons Au Bord» всесвітньо відомого французького художника П’єра-Огюста Ренуара. Гості виставки змогли спробувати себе в ролі експертів, адже головним викликом челенджу став пошук однієї оригінальної роботи з-поміж 19 майстерно виконаних репродукцій. 

Серед гостей вечора були присутні: Ростислав Карандєєв, Анатолій Криволап, Денис Казван, Остап Ступка, Олексій Василенко, Олексій Харько, Володимир Гавриш, Юлія Островська, Олексій Киреєв, Ігор Посипайко, Влад Іваненко, Юлія Єрмолаєва, Влад Тузов, Артур Уманський  та інші.

На перший погляд завдання виглядає не дуже складним – копії навмисне зроблені так, щоб кожна робота хоч трошки відрізнялась одна від одної. Різна кольорова гама є підказкою для уважного глядача, але навіть найдосвідченіші не змогли зробити вибір надто швидко. У хід пішли усі можливі допоміжні засоби: телефонні ліхтарики, лупи, живі обговорення та навіть дзвінки друзям. 

Галерея стала не тільки простором для випробування, але й для спілкування, нових цікавих знайомств, розділення досвіду з мистецтвом навкруги, фантастичним джазовим супроводом та смаколиками від Tres Francais.

До того ж кожен відвідувач долучився до доброї справи. Вартість входу на виставку та участі у благодійному квесті стартував від 200 грн, а усі зібрані кошти передані Благодійному фонду «Сучасна Україна» – організації, яка в рамках проекту For Kids UA активно допомагає постраждалим через війну українським дітям. Зокрема, зібрана від донатів допомога піде на організацію 7-денного реабілітаційного інтенсиву для дітей з деокупованих територій, що мають глибокі психологічні травми, викликані війною.

Партнери проекту: БФ «Сучасна Україна», AppFlame, Tres Francais.

Графік роботи: 7-15 жовтня, вівторок-неділя, 12:00 – 19:00

Адреса: Corpus Fine Art (Київ, вул. Антоновича, 74)

Контакти: +38 (044) 303 9805