Свій соняшник Даніеля Скрипника

український художник, член Комітету Фонду Тайлера Робинсона, співпрацював з Adobe x Біллі Ейліш, мистецтво якого регулярно публікують світові зірки, серед Брітні Спірс. Співпрацює з гуртом Imagine Dragons та створив унікальну книгу для The Weeknd. Створив унікальний соняшник, який майорив по світу в різних глобальних проектах та соціальних мережах.

В серпні 2023 Даніель зустрівся з одним з найголовніших артистів світу The Weeknd. Співак активно підтримував художника, та через мистецтво Даніеля висвітлював події в Україні світові.

При зустрічі Скрипник передав артисту перший екземпляр книги The Source of light, яку художник створив знаходячись у сховищах під час повітряних тривог. Художник про книгу: «Ескізи я робив, коли був у підвалах і сховищах в Україні. Коли я ховався від ракет, то вирішив візуалізувати цей досвід. Дивно, що головним героєм є Абель, але я спробував уявити, як хтось з « тихого світу» почувався б в такій ситуації. Він(the weeknd) весь час був зі мною на зв’язку, тож я подумав, що маю його візуалізувати, тому що я відчував його дух, коли був у цій темряві. А він відчував мене»

В жовтні 2023 року Скрипник відвідав Сполучені Штати Америки як амбасадор української культури, відвідав щорічний благодійний захід «Rise Up Gala», який проводить фонд «Tyler Robinson Foundation» та гурт Imagine Dragons.

Наразі художник запустив продаж футболок із зображенням історичного соняшника. Частку зібраних коштів, Даніель направить на допомогу внутрішньо переміщених осіб з Кремінної (художник народився та виріс у місті Кремінна, Луганської області, яке зараз знаходиться в окупації).

Про футболки:

«Я завжди хотів зробити щось, що стане частиною повсякденного життя людей. Вважаю, що зовнішній вигляд є відображенням вашого духу, і ви виражаєте емоції через макіяж, одяг, прикраси тощо. Особливо я усвідомив важливість цього, коли мене атакували за мій зовнішній вигляд в центрі Києва. Я створив свій соняшник, перш ніж вирішив працювати над футболками, і я вклав у цей символ певне значення, але тепер настав час знайти інший спосіб вираження. Я хочу носити ії, коли почуваюся сміливим, впевненим і щасливим. Я одягав цю специфічну футболку, коли у мене були дуже важливі та новаторські моменти, коли я зустрічав людей, яких я поважаю та люблю, і коли я створював своє мистецтво. І буду продовжувати його носити. Це частина історії.

Посилання на те, як придбати футболку:


https://www.instagram.com/p/C0PEtPnNRGm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==