Освітній проект «ART ADDICTED» (або «ЗАХОПЛЕНІ МИСТЕЦТВОМ») від Ліліт Саркісян

Cтворений у форматі реаліті-шоу про системну роботу креативного підприємництва: від першої зустрічі із замовником до останнього мазка пензлика. Мета проєкту—показати можливості монетезації мистецтва, допомогти починаючим митцям створити бізнес і заробляти власним мистецтвом, а головне, дати для цього всі необхідні інструменти.

Ми беремо творчих людей за руку і проводимо комерційним шляхом.

Ліліт: «З часів початку повномасштабної війни ми вперше запустили потік одного з найпопулярніших наших курсів «Комерційного акрилу». В рамках навчання студентки виконують реальні домашні завдання від запрошених зіркових клієнтів на три теми: «Розпис футболки», «Картина в інтерʼєрі» та «Настінний мурал».

Цього потоку художниці працювали на замовлення для Сергія Жадана, Євгена Клопотенка та гурту «Даха Браха». Редакція Playboy разом з Ліліт Саркісян обрали найкращі роботи, створені в рамках навчання на курсі. 

Для багатьох студенток згадка в даному матеріалі стане першою їхнєю публікацією у виданні. 

Ліліт: «Мистецтво не є продуктом першої необхідності, і мені помилково здавалося, що в найстрашніші часи людства воно нікому не потрібне. Але досвід та історія демонструють нам протилежне.

Я — адептка ідеї того, що мистецтво — це розкіш, яку ми всі можемо собі дозволити. Бо мистецтво — це в першу чергу вміння бачити можливості там, де більшість бачить пустоту. Це вміння знаходити надію тоді, коли всі опустили руки. Це навичка створювати нові сенси. Це культ деталей. Це розвиток із середини назовні. Це особистий порятунок, психотерапевт та безпека».

Мистецтво — всередині тебе. А твоє життя — маленький білий акварельний папір або величезне грунтоване лляне полотно».

Отже номінанти! 

Футболка 

Світлана Стендерчук

Юлія Біліченко 

Олена Грішина

Дарʼя Сєрова

Катя Рябцева 

Картина

Маргарита Перепелиця


Катерина Рябцева

Анастасія Єрошева

Тетяна Хитрич

Ірина Стольнікович

Вікторія Галеніна

Євгенія Саламатіна

Юлія Говоруха

Тетяна Робінчак

Мурал

Юлія Кича-Колот

Олександра Ступак

Тетяна Хитрич

Наталка Ларіук 

Оксана Коротнюк