Краще ви не знайдете

Подарунки на 2024 для всіх

Ми не визнаємо формальні подарунки, куплені дорогою в гості. Обирайте з тут запропонованого, не помилитеся. Кожна річ — мистецтво в чистому вигляді. 

ВІСКІ

Macallan, Double Cask, 15 років, – легендарне шотландське віскі, відоме всьому світу. Напій виготовлений із найкращих інгредієнтів за старовинним рецептом, винайденим приблизно 200 років тому. Односолодове віскі витримується в бочках з-під хересу – чудово збалансований європейський та американський дуб. Завдяки особливостям процесу отримує яскраві ноти хересу, цитрусових, спецій і ванілі. Лінійка Double Cask – це унікальна сенсорна подорож. Що ще треба на свята?

СУМКА

«Скульптури, які можна носити» — так влучно говорять про концептуальні сумки, рюкзаки та взуття з натуральної шкіри, які створює київський дизайнер Костя Кофта. Без перебільшення кожну річ, створену дизайнером, можна назвати арт-об"єктом. Сайт: koftastudio.com

ВБРАННЯ ДЛЯ IPHONE

Перетворіть своє повсякденне життя на витончене мистецтво з мобільними картинами AETHER. Митці Олег та Олександр Денисенко створюють їх вручну, і вони є такими ж витворами мистецтва, що й картини на стінах галереї. Більш детальніше читай на сайті antiqvitas-nova.art

СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО 

КЕРАМІКА 

Це робота Ольги Штейн. Художниця, кураторка, засновниця Artist-run space @thesteinstudio та авторка подкасту Hi, it’s me, Stein. У неї за плечима виставки в США, Франції, Німеччині, Польщі й інших європейських країнах. І лише тепер картини Ольги можна побачити на батьківщині. Нині вона зайнялася керамічними виробами. Саме час купувати. Її сторінка в Instagram – @asteinart 

А це роботи zhurba.ceramics

КАРТИНИ 

Ана Верещака

Maxum 


АРОМАТ 

Влад Зварич – найвідоміший парфумер України створив шедевр. «Він про трави, чорний чай, підкопчені сливи, запашний дикий мед і чебрець з насиченою димною нотою, створеною каде ялівцю козацького», – ділиться Влад.

ДИТЯЧА КНИГА 

Друг, який є у кожної дитини! Книжки «Містер Подушка» — це авторські історії від Дарія Біла про пригоди пухкенького та комічного героя. 

ЯЛИНКОВІ ПРИКРАСИ 

Мольфар, український крафтовий бренд, що створює набори для творчості з ялинковими кульками. Іграшки зроблені власноруч в родинному колі подарують багато теплих емоцій та незабутніх спогадів, а з роками набуватимуть ще більшої цінності.