«Заява про реєстрацію шлюбу»: у «Дії» почали тестування нової функції

На порталі «Дія» розпочали запис на бета-тест заяви про реєстрацію шлюбу онлайн. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами, замість кількох походів до РАГСу, черг та гори документів, оформлення заяви про реєстрацію шлюбу на порталі «Дія» займе лише 10 хвилин.

«Відтепер зможете подати заяву та одразу вибрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія. Раніше необхідно було йти до РАГСу, заповнювати папірці, вручну вводити особисту інформацію, проходити перевірку держреєстратора. Потім йти до банку, щоб сплатити держмито, і знову повертатися до установи. Після цього обговорити формат церемонії і лише потім повертатися додому та чекати на заплановану дату», — зазначив Федоров.

За його словами, вирішено спростити цю процедуру, усуваючи усі бюрократичні процеси. «Якщо вам більше 18 років, маєте електронний підпис і другу половинку приєднатися до бета-тесту можна за цим посиланням (https://team.diia.gov.ua/)», — додав міністр.