Поза стандартами Playboy: спецпроект про війну →

«Я впевнений, що Усик здатний нокаутувати Джошуа»,—колишній тренер Ф’юрі

Тренер, який готував Тайсона Ф’юрі до другого і третього поєдинків проти Деонтея Уайлдера, Шугар Хілл дав прогноз на реванш Олександр Усик – Ентоні Джошуа.

Шугар Хілл вважає, що на Ентоні чиниться надто багато тиску.

«Я вважаю, що на Джошуа чиниться багато тиску. Він зробив багато змін. Йому потрібно бути впевненим в тому, що він напрацьовував, в тому, що він має зробити в поєдинку. Це все про підготовку і про те наскільки ти зрештою готовий влаштувати битву в це вечір і здобути успіх.

І потрібно бути готовим до всього. Під час бою твій план на бій може не спрацювати, суперник може не робити того, що ви думали, ти можеш отримати розсічення, зламати руку. Але ти маєш бути готовим до цього. Не шукати виправдань.

Люди кажуть, що йому потрібно бути агресивнішим. Але легше сказати, ніж навчити. Оскільки якщо я просто скажу своєму боксеру йти вперед і махати руками, то користі не буде. Потрібно навчити його як саме це зробити.

Це буде великий бій. Я не знаю хто виграє реванш. Все залежить від стратегій і необхідних змін піл час бою. Ці хлопці – важковаговики. Я впевнений, що Усик здатний нокаутувати Джошуа. А Джошуа може нокаутувати Усика. Саме через це ми любимо хевівейт. Тому що кожен може нокаутувати кожного в будь-який момент. Тут великі хлопці».

Реванш Джошуа – Усик має відбутися 20 серпня в Джидді, Саудівська Аравія.