Всі на «Стадіон Культури»

3-4 червня відбудеться відкриття найбільшого культурного фестивалю цього літа в Києві

На початку літа в Києві пройде перший з п’яти фестивалів серії «Стадіон Культури», яка поєднує в собі музикальну, культурну, соціальну та благодійну складові.

Новим найбільшим культурним простором України віднині стає Льодовий стадіон площею близько 13 000 кв.м. На головній сцені фестивалю протягом двох днів відбудуться виступи відомих українських музичних гуртів та діджеїв.

На території фестивалю будуть розміщені розважальні зони для дітей та дорослих, зони відпочинку, а окремою частиною фестивалю стане проведення лекцій та клубів від фахівців з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно.

Фестиваль є благодійним. На першому заході 3-4 червня «Стадіон Культури» разом з благодійною організацією «Район #1» допомагають закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської области, будинок якого зруйнований вщент.

Вхід для українських захисників та захисниць на «Стадіон Культури» буде безплатний при наданні оригіналу посвідчення учасника бойових дій.

Вартість вхідного квитка на один фестивальний день складає 200 грн онлайн, та 250 грн у касі в день заходу. Придбати квитки можна на сайтах Concert.ua та Ticketsbox.

Адреса «Стадіону Культури» – пр. Академіка Глушкова, 9. Найближча станція метро – «Іподром», яка працює як укриття під час повітряних тривог.