«Виклик війні». Календар PLAYBOY 2024

Для календаря журналу Playboy Україна знялися жінки які служать у ЗСУ, а також медикині та волонтерки, серед них членкиня Громадської антикорупційної ради при Міноборони Дана Ярова.

«Цей проєкт – виклик! Як червона помада під час Другої світової. Виклик війни, виклик ворогу і навіть самим собі. Виклик вийти за межі. І нагадати нам усім, що жінка – провідник життя на землі. І жінка завжди залишається жінкою! Попри війну, попри обстріли, попри зруйнованих будинків та доль, попри величезні кладовища загиблих, попри ненароджених дітей. Попри все», — написала Дана.

«Коли ми познайомились із Даною і вирішили створити спільний проєкт календаря з дівчатами з ЗСУ, було певне побоювання, що ми можемо або звульгаризувати, або зробити щось не так. Але завдяки її наполегливості та харизмі, вийшов, мабуть, найбільш зворушливий і важливий календар за всі роки існування журналу», — добавив видавець та головний редактор Влад Іваненко. 

Сьогодні 25.12 з 10.00 до 27.12 до 13.00 за цим посиланням ви можете прийняти участь у лотереї. https://shop.spgr.org.ua/blahodiinyi-rozihrash-17.0/

Знімальна група:

Фото Діма Баранов 
Стиль Маріна Борщевська 
Відео Ігор Посипайко 
Головний редактор Влад Іваненко
Видавці журналу та календаря Влад Іваненко, Олександр Шевченко