Поза стандартами Playboy: спецпроект про війну →

Океан Ельзи випустили кліп «Квіти мінних зон»

Культовий рок-гурт «Океан Ельзи» презентував нову пісню «Квіти мінних зон» та кліп до неї.

Океан Ельзи презентував нову пісню та кліп про війну в Україні Зазначається, що у кліпі «Океану Ельзи» є реальні кадри, зняті у зоні бойових дій на Донбасі. Режисером кліпу виступив Олег Томін. За словами музикантів, пісню було написано ще кілька років тому. Планувалося, що вона увійде до нового альбому ОЕ. Вакарчук хотів випустити його в квітні 2022 року, але завадила повномасштабна війна. Згідно із задумом режисера, в кадрі показані відразу два «світи» — військовий і тиловий. 

www.youtube.com

Але найголовніше — це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки — війна, на відстані руки – тил. Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення: «Все добре у нас», «Я норм»,"Живий» або просто «+». І тут же — лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метра своєї країни, -повідомляють музиканти гурту. 

Закінчується кліп словами офіцера 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Юрія Кочевенка.

Ми раді, що завдяки нам люди можуть нормально жити і працювати. Нехай ходять в кафе, нехай ходять в бари. Ми не хочемо, щоб в тилу хтось страждав із солідарності. Просто важливо, щоб про нас не забували. Ходіть в кафе, а ми переможемо, приїдемо і приєднаємося до вас, — каже на відео Кочевенко.

В кінці кліпу анонсований збір пожертвувань на покупку нових пікапів для захисників.