Мадс Міккельсен, Езра Міллер — у промо до третьої частини «Фантастичних звірів»

Твіттер-аккаунт майбутнього фільму «Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора» (»Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore») опублікував персонажні постери нової частини кінофраншизи.

FantasticBeasts
FantasticBeasts
twitter.com

«Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора» є третьою частиною спін-офу «Гаррі Поттера». Дія фільму розвивається у 1930-х роках, коли влада темного чарівника Геллерта Грін-де-Вальда зростає, а весь світ чарівників залучений до Другої світової війни.

$readalso[$i]->imageAlt
ART

Персональний проєкт Верещаки Анни «Зерно»

$readalso[$i]->imageAlt
DIGITAL COVER

Наталка Денисенко «Нова жіночність: чесна, чутлива, справжня»

$readalso[$i]->imageAlt
DIGITAL COVER

Відома модель і Playmate французького, австралійського та американського Playboy Theresa Goddard

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

Фотопроєкт «Краса зі шрамом»

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

Контабас Жар: український старовинний напій з вогнем чилі

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

День видкриття. Нова глава Кудрявки у Києві

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

В кінофестивалі Tribeca у Нью-Йорку відбулась світова прем’єра українського кіноальманаху «Війна очима тварин», до якого долучилися Шон Пенн та Imagine Dragons

ART

УКРАЇНСЬКИЙ ФОТОГРАФ ПАВЛО МАЗАЙ: «МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ФОТОГРАФІЯ ТИМ, ЩО ВОНА НІМА. З НЕЮ НЕ ТРЕБА СЛІВ. ВОНА ПРОМОВЛЯЄ ІНАКШЕ, І ДО КОЖНОГО ПО-СВОЄМУ»

COVERS

Спецпроект травневого Playboy

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

MY THEATRE by Dariia Bila презентував нову колекцію в ASTHIK

$readalso[$i]->imageAlt
NEWS

Світова прем’єра українського кіноальманаху «Війна очима тварин» відбудеться на фестивалі Tribeca в Америці