Лімітована колекція Тати Кеплер та W8LESS

Український бренд одягу W8LESS, на чолі з засновницею Анною Шаш, презентує лімітовану колекцію, розроблену в співпраці з Татою Кеплер— директоркою відомих київських барів і мисткинею, яка з початком війни присвятила все своє життя волонтерству. Від початку повномасштабного вторгнення Тата заснувала рух «Птахи», який допомагає цивільним і військовим у деокупованих, прифронтових і сірих зонах.

На початку повномасштабного вторгнення Анна запропонувала Таті втілити її дитячу мрію та створити власну лінію одягу. Тата вже мала досвід виготовлення речей, відшиваючи зі своєю кравчинею деякі моделі колекції, з якими були пов"язані найтепліші спогади. Створення красивих речей стало одним зі способів емоційного розвантаження і гармонізації психологічного стану.

Для своєї першої колекції одягу Тата обрала льон чорного та натурального відтінків, прямі та багатошарові моделі, але найголовніше — це власноручні малюнки, зроблені за допомогою стародавньої техніки ліногравюра. На спеціальних дощечках Тата намалювала олівцем квіти і птахів (як символ свого руху), після спеціальним різаком для ліногравюр вирізала кожен елемент. Кропітка робота полягає в тому, що всі малюнки, в стилізованому етнічному стилі, були нанесені на льон власноруч, особисто Татою. Це робить колекцію не тільки лімітованою, а й ексклюзивною у своєму виготовленні.

«Ця колекція створена з величезною любовʼю та ніжністю. Я б хотіла, щоб ці речі створювали людям затишок, де б вони не були» - Тата Кеплер. 

Придбати лімітовану колекцію Тати Кеплер та W8LESS можна на сайті бренду чи у бутіках за адресами: вул. О.Гончара 88 та ВДНГ, Павільйон 6.