Легенди 90-х

Майже 30 років потому, продюсер та сценарист Владислав Кібол зацікавшись історією гурту та становленням сучаної українскої музики, створим Fantom movie project, метою проекту якого є зйомка повноцінного художнього фільму.

Загублений у 90-х гурт талановитих українських творців — Фантом-2 свого часу був феноменом вітчизняної культури. Та раптово злетівши на пʼєдестал слави і досягши визначних результатів (вони давали по 30 концертів на місяць, а касети з їхніми піснями розліталися тиражем у понад 1 000 000 млн примірників), молоді артисти так само швидко і зникли на зламі століть. 

Події у картині  розгортаються навколо прототипа соліста культової у 90-і роки  групи Фантом-2 — Романа Матіяша. 

 Саме його очима ми бачимо зародження сучасного українського шоу-бізнесу, часи культової передачі «Територія А» та дуже важливі історичні події молодої Украіни (сценарій описує події з 1995 по 1999) і все це під акомпанемент діяльністі самої групи, що випускала свої касети мільйонними тиражами у 1996-1997-х роках, популярність яких була на рівні Ірини Білик. 

 Також у фільмі будуть міститись елементи роуд-муві (сцени під час гастролей Україною) де будуть показані найкрасивіші місця країни, елементи романтики і зради  (між головними героями), перевірка друзів у складний момент, процес написання пісень з великою філософською долею, динамічна музика наповнена сенсом і легко запамятовується (що може стати хітом та підняти популярність за кордоном ), іронічний юмор та акторська гра за Англійскою школу майстерності (де герої не виходять з образів навіть під час перерви). 

Чому головний герой саме прототип Романа Матіяша? Тому що він був дуже фактурною, яскраво вираженою фігурою, за великими м’язами якого знаходився дуже ідейний, розумний, добрий та трохи наївний хлопець, за характером та поведінкою якого буде дуже цікаво спостерігати  глядач. Більш того , сценарій  тримає інтригу до останньої сцени. Також важливим є те, що фільму з подібним сюжетом ще не було знято в Україні.