Gucci Décor випустили колекцію посуду й меблів з анімалістичним та квітковим принтами

Gucci Décor презентував нову колекцію меблів і предметів інтер'єру з анімалістичним та квітковим принтами. Дизайнери зізналися, що основним джерелом натхнення для релізу стала сама природа. Колекція представлена на офіційному сайті Gucci Décor.

Серед предметів інтер"єру на сайті можна побачити свічки в чотирьох нових ароматах — Mehen, Esotericum, Herbosum і Freesia. А також скриньки, пледи, ковдри та подушки з бавовни та шовку. Усі предмети прикрашені знаковими монограмами GG. А також різними химерними зображеннями півмісяців із обличчями, метеликами, тотемними тваринами.

Нова колекція посуду від Gucci Décor включає келихи з кришталю, таці, столові прилади, тарілки та металеві клоші, декоровані фігурками або зображеннями тварин.

Родзинкою колекції стали крісла, виготовлені з букового дерева, з ніжками, що нагадують кінські копита. Оббивка меблів виготовлена з ворсу, а спинка з бавовняного жакарду з квітковим принтом.

Автором рекламної кампанії для модного будинку став 31-річний намібійсько-німецький фотограф Макс Сідентофф, який неодноразово співпрацював із Gucci. Раніше він знімав романтичну колекцію Gucci Lovelight, у якій представили жіночий і чоловічий одяг, а також взуття йаксесуари в яскравій палітрі кольорів.