Vikky Lovelace

Ти популярна фотомодель у Лос Анджелесі. Розкажи, що найцікавіше і найскладніше у твоїй професії?

Фотографія і моделінг були моєю мрією і покликанням з раннього дитинства. З 11 років я вже працювала в модельному агентстві. Місто з якого починалося моє модельне життя — прекрасне місто в Україні — Чернігів. У нас були чудові вчителі, багато корисних предметів: дефіле, позування, історія моди, ази дизайну. Це був чудовий час і завдяки цьому агентству, я зрозуміла що бути фотомоделлю — моє покликання і мій шлях. Мої фотографії були на білбордах по всьому місту, я була обличчям кількох брендів уже в ранньому віці. 

Фотосесія для Playboy Україна — чудова! Розкажи, як і де проходила зйомка? 

На подив, знайти хорошого фотографа в ЛА виявилося не так просто, враховуючи, що Голлівуд — просто джерело найталановитіших фотографів і фільммейкерів. Я працювала з багатьма з них тут, але знайти свого було не легко. І з"ясувалося, що наші фотографи — найрозумніші й найталановитіші. 

Після низки експериментів, мені все таки вдалося знайти ту, яка змогла висловити красу на полотні! Я навіть роздрукувала деякі фото у величезному форматі і тепер вони прикрашають мою квартиру. Її звуть Наталі Радьюкова. Нам було дуже комфортно працювати. У нас було цілих 3 різних локації, дві студії в абсолютно різному стилі і прекрасний пляж Малібу. 

Що тобі подобається в Лос-Анджелесі найбільше?

Тут перегукується шалена розкіш, фешенебельні районі, елітні магазини, ресторани, можливість зустріти зірок світової величини, але, на жаль, тут же можна побачити зворотний бік життя. ЛА прекрасний тим, що протягом години ви можете опинитися як і на морі, так і в горах. Природа Міста Ангелів неймовірна, дуже сильна енергетика, багато талановитих відкритих людей, але час тут біжить невблаганно швидко, треба цінувати й використовувати його найраціональніше. 

Де відпочиває і проводить канікули одна з найкрасивіших дівчат у світі? 

Я б назвала своїм місцем сили — Таїланд, особливо Пхукет. Природа, їжа, сервіс, доброта людей, приголомшливі заходи сонця, зелень, блакитні береги — це те, що неможливо забути і куди хочеться повертатися знову і знову. 

Назви три місця, куди б ви обов"язково хотіли повернутися? 

Пхукет, Пунта Кана, і Міконос. Моєю мрією все ще є Японія, Південна Корея та Китай. Я дуже захоплена Азією, містика цих місць, історія, кухня, люди мене заворожують. Сподіваюся, що ці мрії здійсняться. 

Яка кухня світу тобі подобається і чому?

Обожнюю італійську та французьку кухні. Я потраплю в пастку, якщо туди покласти гарячу пепероні на тонкому тісті зі шпинатом і моцарелою. А вже якщо там буде цибулевий суп — я пропала! 

Одне з твоїх хобі — читання книг. Що вразило тебе останнім часом?

Оскільки я дуже захоплена Азією, то зараз я віддаю перевагу азіатським авторам, Рю Муракамі, Нацуо Кіріно, Харукі Муракамі, Йоко Агава. Найулюбленішою моєю книжкою є книжка Ісая Калашникова «Жорстокий вік». Книжка про дитинство, дорослішання та становлення Чингісхана — монгольського ватажка, якому вдалося захопити більшу половину світу. 

А крім читання — що приносить найбільше задоволення? 

Шопінг і смачна їжа. І, звісно ж, зйомки! Ще я дуже люблю стилізувати стіни свого будинку, це, мабуть, одне з моїх найбільших захоплень. 

Який дорогоцінний камінь може з тобою асоціюватися? 

Рожевий діамант.

Що допомагає тобі відновитися, прийти у форму? 

Кохана людина, хороший фільм і моя комфортна їжа. 

Про що ти мрієш? 

Мрії мають властивість збуватися, тому їх потрібно вміти правильно формулювати і бути готовим до того, що якщо сильно хочеш — сильно й отримаєш. 

Щоб би ти хотіла побажати нашим читачам?

Я бажаю вашим читачам мирного неба над головою, здоров"я рідним і близьким, можливості досягати всіх поставлених цілей, любити й цінувати своїх батьків і бути добрішими до себе та до оточуючих. Ми живемо один раз, і давайте ж насолодимося цим коротким, але таким захопливим життям.

Фото: Наталія Радьюкова 

Візаж: lexromanmua 

PR: Firebird PR Agency