Амадор Лопес голосно провів презентацію власного парфуму!

Амадор Лопес голосно провів презентацію власного парфуму!

У столичному закладі EGO party place пройшла презентація жіночого і чоловічого парфумів від Амадора Лопеса. У колаборації з компанією UNICE multibrand вперше серед українських сел ебрітіз артист випустив не тільки аромат для чоловіків, але і для жінок. AMOR і MIO, в перекладі з іспанської означає «любов» і «мій, що належить мені» відповідно. Вони обидва створені для впевнених в собі, сильних і пристрасних чоловіків і жінок.

IMG_9898.jpg

- Спеціально для створення ароматів ми літали до Туреччини, куди був запрошений парфумер зі Швейцарії, який допомагав мені правильно поєднувати масла. Мені хотілося придумати для жінок саме «смачний» парфум, з екзотичною першою нотою, а для чоловіків - з деревиною. Результатом я дуже задоволений, сподіваюся, сподобається і вам! - поділився Амадор Лопес.

0060.jpg

Привітати артиста прийшло багато селебрітіз: Діма Коляденко, Соломія Вітвіцька, Sonya Kay, Наталія Холоденко, Монро, Олена Вінярська і інші. Протягом усього вечора гостей дивував своїм перформансом естрадний театр «Шарж», який відкрив захід цілою театральною постановою, а апогеєм презентації став виступ гурту Rumbero's, під час якого всі гості танцювали і як діти гралися з повітряними кулями в колір дрес-коду вечірки. Ведучим презентації був Антон Поліщук.

Всі гості отримали в подарунок аромати AMOR і MIO від Амадора Лопеса і компанії UNICE multibrand.


123456789

123456789

Возврат к списку

(Нет голосов)