Популярне еротичне вар’єте-шоу «Рояль» повертається: дізнайтесь дати перших показів (21+)

Популярне еротичне вар’єте-шоу «Рояль» повертається: дізнайтесь дати перших показів (21+)

Видовищне та відверте вар’єте-шоу «Рояль», що підкорило серця декількох тисяч глядачів, повертається на сцену столичного Caribbean Club Concert Hall. Перші покази після карантиної перерви відбудуться 14, 21 та 28 серпня.


Caribbean Club представляє в Києві мистецтво вар’єте, яке з’явилось в Парижі і вже 100 років популярне у всьому світі:


«Ми на один вечір запрошуємо глядачів на побачення з Парижем! Комфортна атмосфера, напівтемрява, зручне крісло, келих ароматного вина та звабливе шоу у кращих традиціях. Тут ви не побачите вульгарних постановок. Легкий еротизм перформансу та витончена сексуальність не залишать байдужим нікого», - розповідають організатори шоу.

_FOX7024_result-min.jpg


Вар’єте-шоу «Рояль» складається з музичних та відвертих перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці – ось на цьому моменті вже можна купувати квитки!


Лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка поділився своїми враженнями після перегляду шоу: «Ще в давньому холодному Парижі я колись мріяв, щоб у Києві також з’явилось справжнє кабаре. І ось «Рояль» - це дійсно прекрасне кабаре. І наша публіка вже знає формат та активно відвідує бурлеск-шоу. У залі я бачив людей, що люблять і розуміють цей легкий жанр. Але тут присутні важливі речі - відвертість, теплота, щирість та, безумовно, яскраві емоції!».

FOX06793_result.jpg


Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. 

Хореографами-постановниками шоу стали українські танцівниці, учасниці проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» – Анна Паламарчук, Катерина Тришина та Світлана Черниш. Режисери досягли своєї цілі та довели, що за Кабаре не обов’язково їхати до Франції – вони створили маленький Париж у центрі Києва.

Шоу зібрало більше 20 аншлагів поспіль та підкорило серця тисяч глядачів. Тепер ваша черга насолодитися мистецтвом вар’єте! 


_FOX7333_result-min.jpg


Медіа-партнери шоу -  Ретро FM, Playboy та What's On.


Придбати квитки на вар’єте «Рояль» можна на сайті.


Видовищне та відверте вар’єте «Рояль» повертається
Возврат к списку

(Нет голосов)