Вар'єте «Рояль» та бренд Anabel Arto презентували фотопроєкт «The sound of woman»

Вар'єте «Рояль» та бренд Anabel Arto презентували фотопроєкт «The sound of woman»

Єдине в Україні еротичне шоу-вар'єте « Рояль » у колаборації з витонченим брендом спідньої білизни Anabel Arto створили фотопроєкт «The sound of woman».

Жінка, як і музичний інструмент, може «звучати » по-різному. Особливості цього « звучання » залежать від майстерності дотиків до її тіла та душі. В першу чергу — дотиків білизни. Адже саме вони пробуджують впевненість, сексуальність, пристрасність, елегантність. Ця ідея була покладена в основу фотопроєкту « The sound of woman » , - розповідають автори проєкту


Моделями спецпроєкту «The sound of woman» виступили танцівниці вар'єте «Рояль» - шоу-балет NC-17. Вони приміряли на себе спокусливу білизну з нової колекції Anabel Arto. Пропонуємо подивитися неймовірні образи та насолодитися красою. 


Anabel Arto Variete_5385а 1_result-min.jpg


Потіште себе та свою другу половинку вишуканою білизною! Купуючи будь-який товар Anabel Arto, ви розділяєте соціальну відповідальність: з квітня бренд запустив виробництво захисного одягу для медиків, а частина прибутку з усіх проданих товарів йде на його створення.


AnabelArto 2M-1519_result-min.JPG


Після закінчення карантину, вар'єте « Рояль » продовжить покази шоу та радуватиме киян і гостей столиці вокально-танцювальною експресією. Детальніше дізнатися про шоу та слідкувати за його новинами можна на сторінці @royal_varietyshow у Instagram та на сайті caribbean.com.ua.


Над фотопроєктом «The sound of woman» працювали:

Фотограф - Михайло Федорак 

Стиль - Анастасія Велегура, Дар'я Серба 

Макіяж - Анастасія Барилко 

Зачіски - Ольга Єпури 

Моделі - шоу-балет NC-17

Продюсер - Анна Шакола12345678

12345678

Возврат к списку

(Голосов: 1, Рейтинг: 2.93)

Анекдоты