У Києві запустили доставку готових алкогольних коктейлів

У Києві запустили доставку готових алкогольних коктейлів

У Києві почав працювати сервіс доставки алкогольних коктейлів Bodler. Як не виходячи з дому отримати коктейль, як в улюбленому барі дізнавалася редакція журналу Playboy.

На тлі карантину українці починають знаходити нові робочі бізнес-моделі. Популярний хештег #stayhome і продовження карантину мінімум на місяць посприяли появі сервісу Bodler - сервісу, якого нам всім так не вистачало. В меню Bodler - чотири класичних коктейлі, що приготовані барменами: Negroni, Boulevardier, Daiquiri і авторський Basilio (Dry Martini, витриманий на листках базиліка). Їх вам привезуть в стильних скляних пляшках прямо додому разом із кілограмом льоду.
RAD_0087.jpg
Розробники сервісу кажуть, що це їх невеликий внесок в нову реальність під назвою "Залишайтеся вдома":

"Ми створили сервіс, який допоможе додати різнокольорових фарб дням та вечорам киян під час карантину. Наш бармен приготує коктейль, а кур'єр доставить його вам до дверей квартири. Доставку здійснюють кур'єри, які працюють тільки з нами і виключно на особистих автомобілях. Так ми мінімізуємо кількість контактів між людьми в процесі між замовленням та отриманням коктейлю "

RAD_0197.jpg


Зараз Bodler працює в тестовому режимі і здійснюєть безкоштовну доставку по чотирьом районам: Печерський, Шевченківський, Подільський і частково Голосіївський. Замовлення приймають заздалегідь: щоб отримати коктейлі сьогодні, замовлення необхідно оформити до 15:00 поточного дня.

RAD_0317.jpg


Коктейлі привозять в пляшках ємністю 700 ml, що дорівнює шести порцій. Разом із замовленням вам також привезуть кілограм льоду в кубиках.


Вартість 1000 UAH та дисконт -40% по промокодом: QUARANTINE


Більше про сервіс в Інстаграм BodlerВозврат к списку

(Нет голосов)