Даша Астаф'єва стане зірковою гостею еротичного вар'єте "Рояль" (21+)

Даша Астаф'єва стане зірковою гостею еротичного вар'єте "Рояль" (21+)

Перше в Україні вар'єте "Рояль", яке вже зібрало понад 15 аншлагів, продовжує дивувати гостей сюрпризами. Організатори шоу привідкрили завісу та розповіли ще одну довгоочікувану новину.

_FOX7024_result-min (1).jpg

20 лютого найсексуальніша українська співачка Даша Астаф'єва стане зірковою гостею еротичного шоу. Для виступу співачка готує спеціальний номер з режисерами шоу "Рояль". Постановники обіцяють, що гості будуть приємно здивовані – вони відкриють для себе нове амплуа співачки

Royal_100-min_result (1).jpg 

"Я велика прихильниця вінтажної естетики вже багато років. Мені давно хотілося проявити себе в цьому напрямку, тому що сам стиль мені дуже близький. І, якщо у фотосесіях я знайома з ним вже достатньо, то в рамках шоу для мене це новий та цікавий крок. У легендарних кабаре Парижа та Нью-Йорка, на жаль, я ще не встигла побувати, тому участь у вар'єте "Рояль" для мене особливо відповідальна!", - ділиться Даша Астаф'єва.

6E1A0856_F1.jpg

Нагадаємо, що вар'єте "Рояль" складається з відвертих музичних перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці чекають на гостей шоу.

 

"Мені здається, вар'єте "Рояль" – чудова ідея трохи розбурхати культурне життя нашого міста і, у перспективі, зробити це доброю традицією!", - додала Даша Астаф'єва.

FOX07119_result-min (1).jpg

Найближчі покази вар'єте, що вже підкорило серця кількох тисяч глядачів, відбудуться: 20, 27 лютого, 6, 13, 27 березня, 4, 10, 17, 23 і 30 квітня.

 

Квитки на шоу можна придбати на сайті: http://bit.ly/2m1gAo3.
Возврат к списку

(Нет голосов)